آرشیو mp4.ir - میکس سریال کرم شب تاب AtesBoCegiیهو میزاره میره _غمگین دانلود ویدیو میکس ناز و رومانتیک کره ای (فیلم) دانلود ویدیو اهنگ چند روز مرتضی پاشایی دانلود ویدیو کلیپ تصویری آهنگ دوستت دارم از مرتضی پاشایی دانلود ویدیو خاطره بازی با آهنگ یکی هست و زیادی در سالگرد مرتضی آموزش بافت کلاه فرانسوی با توضیحات کامل کلاکت | آموزش بافت کلاه فرانسوی با قلاب در شیرخواران ریفلاکس معده را چگونه کنترل کنیم درمان بایگانی - وب سایت شخصی دکتر علی تارات | متخصص طب هایپرباریک ، اوزون تراپی مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس - ایسنا دکتر مجتهدزاده متخصص قلب کودکان رو میشناسید؟؟ چطور دکتری هست؟؟ | تبادل نظر نی نی سایت دانلود آهنگ جدید حمید هیراد بنام فراموش کن آهنگ های قدیمی و خاطره انگیز | تلگرام کانال دانلود آهنگ های گلچین قدیمی شاد و غمگین - دانلود آهنگ های جدید ایرانی دانلود آهنگ های قدیمی و خاطره انگیز - دانلود آهنگ جدید آهنگ های ترکی HD ترکیه ای جدید و گلچین شده - Android Apps on Google Play دانلود آهنگ جدید فتانه دل سنگ

انشا در مورد صدای باران

انشا در مورد صدای باران | باران را فقط نبینیم ، فقط عکسش را نگیریم ، گاهی برویم زیر باریدنش و به صدایش گوش دهیم و نمش را لمس کنیم ... نه ، از پشت پنجره روی صندلی چوبی نشستن و چای گرم در دست گرفتن و کتابی زیر بغل گذاشتن نمی نویسم ، از شیشه ماشین
تاریخ انتشار: چهارشنبه، ٢٢ آذر ٩۶

انشا در مورد صدای باران | باران را فقط نبینیم ، فقط عکسش را نگیریم ، گاهی برویم زیر باریدنش و به صدایش گوش دهیم و نمش را لمس کنیم ...

نه ، از پشت پنجره روی صندلی چوبی نشستن و چای گرم در دست گرفتن و کتابی زیر بغل گذاشتن نمی نویسم ، از شیشه ماشین های در حال حرکت نمی نویسم . می خواهم با باران روبرو شوم و طعم و صدا و عطرش را احساس کنم. باران چه در خود دارد که این همه احساس در شعر و ادبیات تمام ملتها برانگیخته است؟

این قطره آب های سرگردان در هوا و معلق میان زمین و آسمان چه در خود نهان دارند که اینچنین ما را به وجد در می آورند .

برای فهمیدن و درک کردن باران ، به خیابان می روم و زیر بارش تند باران قدم می زنم ، می دوم و شیره ی باران را با بوییدنش به عمق جانم می کشم.

چند لحظه می ایستم ، با تمام تن گوش می شوم و صدای برخورد دانه دانه های باران را که به کف خیابان ها و تن درختان و پیشانی خودم برخورد می کند ، پذیرا می شوم.

موسیقی عجیبی است ، باید خودت را درونش حل کنی و قطره قطره باران شوی و از گوشت آسمان کنده شوی و به قلب زمین فرو افتی تا بفهمی صدای باران چیست .

باید حنجره ی ابرها شوی که انعکاس هیاهوی شان بر زمین نقش می شود ، تا بتوانی ترنم باران را بشنوی و لذت ببری.

اصلا حیف باران نیست که بنشینیم زیر سقف سیمانی؟ حیف ابرها نیست که بر سر ما نبارند؟ حیف ما نیست که زیر سایه ابر نرویم... باران دارد می بارد برای ما، برای شما! ابر دارد می خواند برای گوش های ما، که آوازش را بشنویم!

زبان تنها مال آدم ها نیست! ابرها هم زبان دارند. و در زبان ابرها کلمات بهتری یافته می شود.منبع: خبربان